01.07.2015

Szanowni Państwo, 

w lipcu za zakup towaru niżej wymienionych Producentów można otrzymać nie jeden a dwa punkty. AKZONOBEL, BAUMIT, CLIMOWOOL, DENBRAVEN, FERMACELL, FRANSPOL, H+H, KNAUFTHERM, KUBALA, LEMA 

 Program BzPSB

Rokrocznie kilkadziesiąt tysięcy polskich rodzin decyduje się na budowę domu własnymi siłami. Jest to przedsięwzięcie skomplikowane od strony organizacyjnej, ponieważ wymaga podjęcia współpracy z wieloma podmiotami - urzędami, architektami, bankami, składami i firmami budowlanymi.

Z uwagę prześledziliśmy kolejne etapy budowy domu rodzinnego przez indywidualnego inwestora. Zastanawialiśmy się, w jaki sposób pomóc mu - nie odbierając dającej niewątpliwą satysfakcję - samodzielności. Doszliśmy do wniosku, że nie uczyni tego jedna instytucja, czy firma. W taki sposób powstał program Buduj z PSB.

Podstawową korzyścią dla uczestników programu jest dostęp do wszechstronnego doradztwa. O liczbie błędów popełnionych podczas budowy domu najlepiej mówi nasze przysłowie: "Pierwszy dom buduje się dla wroga, drugi dla przyjaciela, dopiero trzeci dla siebie...". Ale kogo dzisiaj stać na takie marnotrawstwo czasu, środków i sił? W końcowej części katalogu znajdziecie Państwo bezpłatny egzemplarz "Przepisu na dom". Radzimy w nim jak uniknąć błędów najczęściej popełnianych podczas budowy. Każdy z nich kosztuje, czasami nawet bardzo dużo. Mamy nadzieję, że z naszą pomocą uda się Państwu ich uniknąć. Prosimy przede wszystkim pamiętać o tym, że kto pyta - ten nie błądzi... Specjalnie oddelegowany oddelegowany pracownik - konsultant programu - udzieli Państwu wszelkich informacji, związanych z procesem planowania i budowy domu. Jego doświadczeniu i wiedzy mogą Państwo zaufać.

CZYM JEST PROGRAM?

Program Buduj z PSB to platforma współdziałania kilkudziesięciu wiodących producentów materiałów budowlanych, grupy architektów i projektantów oraz stukilkudziesięciu składów PSB, których wspólnym zamierzeniem jest pomoc indywidualnemu inwestorowi przy budowie wymarzonego domu. Program adresujemy przede wszystkim do klientów budujących domy metodą gospodarczą, ale skorzystać z niego mogą także inwestorzy remontujący lub wykańczający swoje mieszkanie.

Koordynatorem programu jest Grupa PSB.

JAK PRZYSTĄPIĆ?

Do programu można przystąpić bez względu na stan zaawansowania inwestycji. Zachęcamy jednak do wizyty w naszej placówce handlowej już podczas fazy planowania budowy domu. Zyskają Państwo wówczas najwięcej - zaoszczędzą dużo czasu i unikną wielu błędów.

Z naszych obserwacji wynika, że obecnie średni cykl budowy domu wynosi około 2-3 lat. Współpracując z nami przez cały ten okres są Państwo obsługiwani przez konsultantów, których głównym zadaniem jest kompleksowa pomoc klientom programu. Aby zostać klientem programu i otrzymać kartę klienta wystarczy podpisać deklarację udziału w programie. Każdy, kto zdecyduje się na przystąpienie do programu, oprócz karty klienta otrzyma teczkę, pozwalającą archiwizować wszelkie dokumenty i materiały związane z budową domu oraz bezpłatną, roczną prenumeratę naszego dwumiesięcznika "Głos PSB", w którym prezentujemy materiały i technologie wiodących producentów, a także szereg praktycznych informacji i porad niezbędnych przy budowie domu.

Katalog nagród 2024

Konkurs - Najlepsi Klienci Programu Buduj z PSB 2014

Buduj z PSB