Nagrody Knauf

Pogram profit nagrody knauf dla wykonawców

1. Weź udział w programie KNAUF PROFIT!

Wypełnij formularz rejestracyjny dostępny na stronie internetowej lub u doradcy technicznego firmy Knauf albo wypełnij ankietę w sklepie. Sposoby rejestracji

2. Kupuj produkty KNAUF u naszych Partnerów!

Skorzystaj z interaktywnej mapy i znajdź najbliższego dystrybutora wg województwa, miasta ze wskazaniem odległości do dystrybutora.

3. 2 sposoby: zdjęcia faktur lub wycinanie kuponów

Wystarczy zrobić telefonem komórkowym zdjęcie faktury lub ją zeskanować, bądź wycinać kupony z opakowań worków klejów i nam je dostarczyć. Sposoby zbierania.

4. Zebrane w programie punkty wymień na nagrody

Jeśli masz już odpowiednią liczbę punktów, nie zwlekaj i zamów nagrody! Po wypełnieniu i złożeniu zamówienia czekaj już tylko na kuriera z przesyłką. Lista nagród.

Produkty punktowane

Produkty punktowane

Produkty punktowane

Produkty punktowane


Punkty zbierane przez Ciebie w konkursie KNAUF PROFIT będziesz wymieniać na poniższe nagrody. Zostały one przedstawione według kategorii oraz liczby punktów. Gorąco polecamy produkty firmy KNAUF.

Odzież

Do domu i pracy

Narzędzia ręczne

Elektronarzędzia

Produkty Knauf

Elektronika

Pamiętaj – po zalogowaniu na stronie konkursu (login to Twój NIP lub PESEL), możesz sprawdzać ile masz punktów i w dowolnej chwili wymieniać na nagrody.

Uwaga – nagrody z kategorii produkty KNAUF wydawane będą na podstawie wystawionych przez firmę KNAUF faktur VAT z ceną jednostkową 1 PLN netto za 1 szt. nagrody tj. 1,2 tony tynku, wylewki, gładzi, czy też 1 wiaderko środka gruntującego.

W przypadku braku na rynku danej nagrody zastrzegamy sobie prawo do zmiany nagrody na nagrodę o podobnych parametrach.

Zostań Partnerem Handlowym PSB Warszawa ! Zadzwoń do nas !